Een avond vol smaak, humor en pure Rotterdamse gezelligheid!

Op vrijdag 14 november verandert Abel. in een écht Rotterdams feest! Tijdens de Rotterdamsche Avond geniet je van een heerlijk 4-gangendiner, typisch Rotterdams entertainment en natuurlijk de ongeëvenaarde humor van Marja van Katendrecht.

Reserveer jouw plekje

4-gangen diner

Onze chef serveert een speciaal viergangenmenu, geïnspireerd op de stad aan de Maas. Stoer, eerlijk en met een vleugje nostalgie.

Tijdens de Rotterdamsche Avond geniet je van een speciaal samengesteld viergangenmenu, geïnspireerd op de stad aan de Maas. Onze chef combineert stoere Rotterdamse smaken met verfijnde presentatie – van klassiek comfort tot moderne creaties. Elk gerecht vertelt een stukje van de stad: eerlijk, robuust en met karakter. Verwacht verrassende combinaties, seizoensproducten en een vleug nostalgie, perfect passend bij de sfeer van deze bijzondere avond. Een diner dat smaakt naar Rotterdam – met de kwaliteit en gastvrijheid van Abel. 

 

Marja van Katendrecht

Marja brengt de avond tot leven met haar herkenbare verhalen, muziek en pure Rotterdamse nuchterheid – recht uit het hart van Katendrecht.

Tijdens de Rotterdamsche Avond zorgt Marja van Katendrecht voor een optreden vol humor, herkenning en Rotterdamse nuchterheid. Met haar warme persoonlijkheid, scherpe tong en liefde voor de stad neemt ze je mee in haar wereld vol alledaagse verhalen, muziek en een flinke dosis zelfspot. Marja weet als geen ander hoe je een zaal laat lachen én ontroert, met haar typische charme en tongval van Zuid. Verwacht een show die sprankelt van energie – eerlijk, eigenwijs en onvervalst Rotterdams.